C1000004292 - EA Inhuur externen Gebiedsontwikkeling

The RFT has ended, you cannot answer the invitation.

Behandeld door: Carla Sels

Referentie 257958

Aanbesteding EA Inhuur externen Gebiedsontwikkeling

 

Onderwerp: Uitnodiging om in te schrijven

 

Geachte heer/mevrouw,

Wij nodigen u van harte uit om in te schrijven op de openbare aanbesteding voor EA Inhuur externen Gebiedsontwikkeling. Het beschrijvend document van Gemeente Alkmaar met referentienummer 257958 is nu beschikbaar via het aanbestedingsplatform van CTM.

Waar moet u rekening mee houden?

-      Lees de "voorwaarden tot inschrijving elektronische aanbesteding" zorgvuldig door;

-      Het ontbreken van de gevraagde informatie, documenten, verklaringen en bewijsstukken kan ertoe leiden dat wij uw inschrijving niet geschikt vinden;

-      Alle correspondentie verloopt via CTM. Vragen worden gesteld via de vraag- en antwoordmodule;

-      Wij nemen alleen binnen CTM ingediende offertes in behandeling.

 

De uiterste datum voor het indienen van uw inschrijving
Hiervoor wordt u verwezen naar de planning in CTM. Bent u te laat of schrijft u zich niet in via CTM, dan zal uw inschrijving ongeldig worden verklaard.
 

 

Wij wensen u veel succes met uw inschrijving.

 

Met vriendelijke groet,

Carla Sels
Gemeente Alkmaar

Elektronische aanbesteding via het aanbestedingsplatform Complete Tender Managementsysteem (CTM) www.ctmsolution.nl