IKT Konsulenttjenester (1)

Below you find information regarding this tender. To be able to work on a response for the buyer you have to be registered and logged in.
RFT is cancelled
The RFT is cancelled by authority. It is not possible to submit response on this RFT.

Dynamisk innkjøpsordning for konsulenttjenester innen IKT og prosjektledelse

Services

Qualified Suppliers

08.04.2026 12:00:00

72000000-5  IT services: consulting, software development, Internet and support
72100000-6  Hardware consultancy services
72200000-7  Software programming and consultancy services
72224000-1  Project management consultancy services


Kriminalomsorgsdirektoratet
Solheimsgata 21
2000
SKEDSMO
Norway
View profile

Espen Bæren
https://www.kriminalomsorgen.no

Published notices
02.Contract notice (Doffin (v209)) 06.04.2022 13:17
Packages
Dynamisk innkjøpsordning innen IKT Konsulenttjenester

Kriminalomsorgsdirektoratet (KDI) skal etablere en dynamisk innkjøpsordning for å dekke direktoratets behov for konsulenttjenester innen IKT og prosjektledelse. Behovet for konsulenttjenester er bl.a. knyttet til forvaltning og utvikling av KDIs IKT løsninger, men det er også behov for konsulentstøtte til oppgaver og prosjekter knyttet til direktoratets hovedfunksjoner.

Instruksjoner til leverandøren:

Kriminalomsorgsdirektoratet (KDI) inviterer interesserte leverandører til å søke om opptak i innkjøpsordningen. Å være med i innkjøpsordningen innebærer ingen kjøpsforpliktelse for KDI, og heller ikke leveranseforpliktelse for leverandørene. Det inngås ikke kontrakt før konkurranse er gjennomført i ordningen.

Additional information:
Documents Documents
RFT mailing address:
Solheimsgata 21, 2000 Lillestrøm
Langgata 2-6, 3187 Horten
Norway
Close