Het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport, het Agentschap CIBG (Bureau voor Medicinale Cannabis)(BMC) is als Aanbestedende dienst op zoek naar een onderneming die het verpakken en de logistieke dienstverlening van medicinale cannabis kan uitvoeren. Voordat de aanbesteding op de markt wordt gezet, wil de Aanbestedende dienst graag een aantal onderwerpen met de markt bespreken. Aanleiding tot de Marktconsultatie: De huidige raamovereenkomst voor “verpakken en logistieke dienstverlening van medicinale cannabis” met als opdrachtnemer Fagron Nederland B.V. loopt per 18 augustus 2025 af. Dit betekent dat de Aanbestedende dienst deze opdracht opnieuw moet aanbesteden en daarom graag informatie inwint uit de markt. Het gaat hierbij om inhoudelijke vragen, maar ook vragen omtrent maatschappelijk verantwoord (intern) opdrachtgeven en inkopen (MVOI). Wij hebben de Rijksinkoopsamenwerking (RIS) de opdracht gegeven om deze Marktconsultatie te begeleiden. De RIS is een Rijksdienst die zich speciaal richt op de inkoop van diensten en producten. We nodigen u uit te reageren op deze Marktconsultatie ten behoeve van het verpakken en de logistieke dienstverlening van medicinale cannabis.
Services
22/07/2024 10:00:00
60100000-9 Road transport services
63120000-6 Storage and warehousing services
64120000-3 Courier services
79921000-6 Packaging services
RIS
Wilhelmina van Pruisenweg 52
2595 AN
Den Haag
Netherlands
View profile
| Notice | Date of dispatch | |
|---|---|---|
| Prior information notice or a periodic indicative notice used only for information (eForm) | 22/05/2024 12:31 | Original notice publication |
Het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport, het Agentschap CIBG (Bureau voor Medicinale Cannabis)(BMC) is als Aanbestedende dienst op zoek naar een onderneming die het verpakken en de logistieke dienstverlening van medicinale cannabis kan uitvoeren. Voordat de aanbesteding op de markt wordt gezet, wil de Aanbestedende dienst graag een aantal onderwerpen met de markt bespreken.