26-100 - Rammeavtale for design, grafiske tjenester og trykking

Below you find information regarding this tender. To be able to work on a response for the buyer you have to be registered and logged in.

Hvert år skriver LDO ulike rapporter som publiseres på våre nettsider. Som regel trykker vi også opp et mindre opplag av rapportene våre. Vi står også på stand i løpet av året, for eksempel i forbindelse med Pride-arrangementer, og Riddu Riddu-festivalen. Her bruker vi profileringsmateriell som roll-ups, flyers, plakater, brosjyrer osv. Formålet med anskaffelsen av denne rammeavtalen er å kunne finne en helhetlig totalleverandør som kan bistå oss i forbindelse med design, grafiske tjenester og trykking. Gitt vårt mandat er det særlig viktig for oss at våre publikasjoner er godt universelt utformet og dette gjelder både ferdig bearbeidet PDF-utgave som skal publiseres på nett og den trykte utgaven. (Se «Vedlegg 1 – Kravspesifikasjon prisskjema og miljøkrav» som tilbyderen skal fylles opp.)

Services

11/03/2026 12:00:00

79800000-2  Printing and related services
79810000-5  Printing services
79811000-2  Digital printing services
79820000-8  Services related to printing
79823000-9  Printing and delivery services
79824000-6  Printing and distribution services
79822500-7  Graphic design services


Likestillings- og diskrimineringsombudet
Mariboes gate 13
0183
OSLO
Norway
View profile

Lucien Yen-Hao Chen

Published notices
National - Voluntary contract notice (eForm) 05/02/2026 15:01 Original notice publication
Packages
Rammeavtale for design/grafiske tjenester og trykking

Hvert år skriver LDO ulike rapporter som publiseres på våre nettsider. Som regel trykker vi også opp et mindre opplag av rapportene våre. Vi står også på stand i løpet av året, f.eks i forbindelse med Pride-arrangementer, og Riddu Riddu-festivalen. Her bruker vi profileringsmateriell som roll-ups, flyers, plakater, brosjyrer osv. Formålet med anskaffelsen er å kunne finne en helhetlig totalleverandør som kan bistå oss i forbindelse med design, grafiske tjenester og trykking.

Instructions to bidder:

Se "Konkurransegrunnlag design grafiske tjenester og trykking" og "Vedlegg 1 Kravspesifikasjon prisskjema og miljøkrav".

Additional information:
Documents Documents
Close