120048 - Verksted og lager på Grødaland E02 - Utenomhusentreprise

Below you find information regarding this tender. To be able to work on a response for the buyer you have to be registered and logged in.

IVAR IKS ønsker tilbud E02 – Utenomhusentreprisen. Den inneholder følgende: - Legging av nye fjernvarmerør, overvannsledninger, kummer, grøfter og tilkoblinger til eksisterende fjernvarmenett og eksiterende overløpsnett. - Ny adkomstveg, asfaltering av veg og utearealer, fjerne trær og busker, masseutskiftning, oppsett av kantstein og gjerde rundt eiendommen.

Works

21/09/2026 12:00:00

45000000-7  Construction work
45100000-8  Site preparation work
45213221-8  Warehouse stores construction work
45213250-0  Construction work for industrial buildings
45112400-9  Excavating work


IVAR IKS
Breiflåtveien 16/18
4017
Stavanger
Norway
View profile

Fahad Ibrahim
http://www.ivar.no/

Published notices
National - Voluntary contract notice (eForm) 31/08/2026 10:01 Original notice publication
Packages
Verksted og lager på Grødaland E02 - Utenomhusentreprise
Additional information:
Documents Documents
Close