RFT 361698 - 10100058767 - NCSC - Inhuur Programmamanager NIS2 implementatie

Buyer: Ministerie van Justitie en Veiligheid
Project: Dynamisch Aankoopsysteem Organisatieadvies, Beleidsadvies en Projectmanagement
Package: 10100058767 - NCSC - Inhuur Programmamanager NIS2 implementatie
Icons:

Mandatory requirement
Document attachment required to answer
Document attachment allowed to answer
Expires

Instructie
I1
Inschrijver dient alle vragen te beantwoorden en de verlangde documenten te uploaden in de desbetreffende map bij de eis of vraag. Een rode map betekent verplichte bijlage.
I2
Inschrijver vult hieronder de naam van de Kandidaat in en het telefoonnummer voor het maken van een eventuele afspraak voor een Interview.
Text
I3
Inschrijver vult hieronder de NAAM en Functie in van de persoon die de eventuele overeenkomst ondertekent. Dit is de rechtsgeldig tekenbevoegde wat blijkt/volgt uit het uittreksel van de KvK of een door deze rechtsgeldig tekenbevoegde gevolmachtigd persoon. Indien een volmacht van toepassing is dient deze in de map bij deze vraag te worden gevoegd.
Text
Eisen
E1
U bent akkoord met de voorwaarden en bepalingen van deze Offerteaanvraag.
Ja
Nee
E2
U geeft een UURTARIEF in EURO inclusief reis- en verblijfkosten en inclusief alle eventuele overige bijkomende kosten en exclusief BTW op het aanbestedingsplatform in.

Dit UURTARIEF vult u in bij de grijze button “Invoeren prijs/tarief”.
Op basis van dit uurtarief zal uw Inschrijving worden beoordeeld.
Let op u dient eventueel een komma te gebruiken en geen punt!
Ja
Nee
E3
U biedt maximaal 1 persoon aan.
Ja
Nee
E4
U heeft het CV bijgevoegd van de aangeboden Kandidaat in de map bij deze eis, waaruit aantoonbaar de werkervaring blijkt zoals in de offertaanvraag, de eisen en de wensen is beschreven. Het CV is maximaal 5 pagina’s lang en geschreven in de Nederlandse taal.
Ja
Nee
E5
De kandidaat heeft minimaal een afgeronde WO opleiding op juridisch gebied.
Ja
Nee
E6
De kandidaat heeft een Prince2/Agile certificering.
Ja
Nee
E7
De kandidaat heeft minimaal 6 jaar ervaring met werken in het veiligheidsdomein binnen de Rijksoverheid op snijvlak juridisch, beleid en operatie.
Ja
Nee
E8
De kandidaat heeft minimaal 6 jaar ervaring als projectmanager binnen de Rijksoverheid.
Ja
Nee
E9
De kandidaat is (na ontvangst VGB) direct beschikbaar
Ja
Nee
E10
De kandidaat moet minimaal een voldoende scoren (6 of hoger) om in aanmerking te komen voor gunning.
Ja
Nee
Wensen
W1
De kandidaat is in het bezit van een recente Verklaring van Geen Bezwaar op niveau AIVD A of B (maximaal 5 jaar oud).
Ja
Nee
W2
De kandidaat heeft x-aantal jaar ervaring met agile werken (scrum, SAFe). Dit blijkt uit het CV
6 of meer
4-6
2-4
W3
De kandidaat heeft x-aantal jaar ervaring met werken op snijvlak beleid en techniek.
6 of meer
4-6
2-4
W4
De kandidaat heeft kennis van en ervaring met NIS2 en cybersecuritybeleid.
Ja
Nee